Ogłoszenia dla pracowników.

ORGANIZACJA ROKU AKADEMICKIEGO

Logowanie do strefy pracowników

Ważne akty prawne

Zarządzenia Senatu AJD

Zarządzenia Rektora AJD


Szkolenia finansowe

Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji w Obszarze Nauki i Sztuki zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów i doktorantów na cykl bezpłatnych szkoleń, które poprowadzi pan Piotr Siejka – przedsiębiorca z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży finansowej, Prezes Zarządu oraz założyciel dwóch firm: Polskie Doradztwo Majątkowe Sp.z o.o. oraz Super księgowi Sp.z o.o.
Tematem pierwszego spotkania, które odbędzie się w dniu 7 grudnia w godz. 15.00-16.30 w sali 2.09 przy ulicy Zbierskiego 2/4 będzie: Podstawy planowania finansowego.

Szczegółowo zostaną omówione następujące zagadnienia:
– W co dzisiaj inwestować: lokaty, akcje, obligacje a może nieruchomości?
– Etapy planowania finansowego
– Budowa niezależności finansowej podczas studiów
– Propozycja pracy dodatkowej dla studentów

Czekamy na zgłoszenia do dnia 2 grudnia do godz. 14.00. Wystarczy pobrać oraz wypełnić deklarację zgłoszenia i dostarczyć ją do naszej siedziby (pokój 2.07) http://www.ctwions.ajd.czest.pl/n1070,Jezeli-jestes-zainteresowany-planowaniem-finansowym–to-szkolenie-jest-dla-Ciebie

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy uczestnicy otrzymają potwierdzenie udziału w szkoleniu.

 


 

Kurs języka słowackiego

W odpowiedzi na oczekiwania przedsiębiorców, którzy szans rozwoju swoich firm upatrują za południową granicą naszego kraju, przygotowaliśmy ofertę kursu języka słowackiego na poziomie A1. Dołącz do nas, a nauczysz się posługiwać językiem słowackim w codziennych sytuacjach, poznasz formy etykiety językowej niezbędne przy zawieraniu nowych znajomości oraz opanujesz podstawowe zasady gramatyki słowackiej.

Czekamy na Ciebie do 18 listopada br. do godz. 13.00. Wystarczy wypełnić naszą deklarację ze strony http://www.ctwions.ajd.czest.pl/301,Druki-do-pobrania i dostarczyć ją do naszej siedziby lub zapisać się osobiście w Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji w Obszarze Nauki i Sztuki przy ul. Zbierskiego 2/4 pokój 2.07.

Kurs języka słowackiego będzie odbywał się w poniedziałki od godziny 17.00 w sali 2.14. Pierwsze zajęcia już 21 listopada. Bezpłatna oferta skierowana jest do studentów, doktorantów AJD natomiast dla słuchaczy studiów podyplomowych, absolwentów naszej uczelni po konkurencyjnych cenach. Czekamy również na wszystkich zainteresowanych nauką tego języka.

Już teraz obierz kurs na Słowację!

_______________________________________________________

Szanowni Państwo,

Informujemy, że rozpoczęliśmy przyjmowanie wniosków o dofinansowanie Twórczości Artystycznej z Repartycji 2016 .

Szczegółowe  informacje, regulamin i wnioski  znajdują się  na stronie głównej ZPAP ZG .

http://www.zpap.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1655%3A-repartycja&catid=80%3Adla-tworcow&Itemid=211&lang=pl

Termin nadsyłania wniosków 31 grudnia 2016 r.


Szanowni Państwo,

prosimy o zgłaszanie się do Działu Nauki i Współpracy z Zagranicą osób zainteresowanych skorzystaniem z usługi tłumaczenia wniosku do Narodowego Centrum Nauki (w ramach konkursu, którego zakończenie przewidziane jest na 15 grudnia br.). Zgłoszenia prosimy kierować drogą elektroniczną na adresy: m.gawronska@ajd.czest.pl lub j.skronska@ajd.czest.pl w terminie do 25 listopada. Materiały do tłumaczenia należy przesłać na jedną z wyżej wymienionych skrzynek mailowych najpóźniej do 5 grudnia; w przypadku zbyt dużego skumulowania materiału do tłumaczenia należy liczyć się z utrudnieniami w realizacji usługi.

Usługa tłumaczenia może zostać dokonana również bez pośrednictwa Działu Nauki i Współpracy z Zagranicą ze środków na tzw. działalność statutową z zachowaniem niezbędnych procedur finansowo-księgowych.

Magdalena Gawrońska
Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą


Informujemy, że na stronie NCN dostępne są „instrukcje przygotowania i składania wniosków”, które będą pomocne przy wypełnianiu wniosku w ramach konkursów OPUS, SONATA i PRELUDIUM. Można je znaleźć klikając na link : https://ncn.gov.pl/aktualnosci/2016-11-17-instrukcje-przygotowania-wnioskow.