Akademicki konkurs – PhotoChallenge 2019

By | 26 lutego 2019

Akademicki konkurs, w którym do wygrania jest U$4.000 za fotografię, która najlepiej odzwierciedla debaty i refleksji o Dyktaturze Piękna.

Codziennie miliony ludzi na całym świecie szukają idealnego wyglądu i nie czują się dobrze z swoimi ciałami. Marzymy o świecie, w którym wszystkie rodzaje piękna są akceptowane, a każda osoba jest uwzględniona przez to, co czyni go innym. Poszukując najlepszego obrazu reprezentującego ten ruch, Jak&Jil (Mucca.co) ogłasza PhotoChallenge 2019 – Dyktatura Piękna, akademicki konkurs, który nagrodzi najlepsze zdjęcie oraz wspomoże jedną z organizacji pozarządowych (wskazaną przez zwycięzcę).

Nadesłane prace konkursowe zostaną ocenione przez komisję składającą się z fotografów i specjalistów w danej dziedzinie, która weźmie pod uwagę kryteria takie jak: kreatywność, jakość techniczna i realizację tematu.

Za zwycięskie zdjęcie do otrzymania jest nagroda pieniężna w wysokości U$4.000 (cztery tysiące dolarów).*
*Zwycięzca otrzyma U$3.000 (trzy tysiące dolarów), kolejne U$ 1.000 (tysiąc dolarów) zostanie przekazane na rzecz wybranej przez niego organizacji pozarządowej.

Zgłoszenia do PhotoChallenge 2019 trwają do 31.10.2019 wyłącznie na oficjalnej stronie konkursu: https://jakandjil.pl/photochallenge2019/

The Dictatorship of Beauty Uniwersytet

m_01_pl